Muhasebe Yönetimi

Cari Hesap Takibi

Tedarikçilerden aldığınız faturaların, yaptığınız ödemelerin vb. tüm cari hareketlerin dökümleri ile borç/alacak durumlarını becerix üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Genel Gider Faturası

Becerix ile mal alış faturalarının dışında yakıt, yemek vb. giderlerinizi de herhangi bir cari kart açmadan kayıt altına alarak dönem sonunda gerçek giderlerinizi takip edebilirsiniz

 

Satış Faturası

Becerix üzerinden tüm ürünleriniz için e-fatura, e-arşiv veya kâğıt satış faturaları düzenleyebilirsiniz.

 

Fiyat Farkı Dönüş Faturası

Ürün alış veya satış faturalarında sistemsel ya da fiziksel yapılan hatalardan (hatalı miktar, fiyat, ürün vb. durumlar) dolayı fiyat farkı oluşması durumunda dönem sonunda toplu olarak otomatik fiyat farkı faturanızı becerix üzerinden kesebilirsiniz.

 

Teklif Modülü

Satın alma süreçleriniz ile ilgili olarak ürünler için birden fazla tedarikçiden teklif toplayabilir. Topladığınız bu teklifleri becerix ile değerlendirip uygun olanı tedarikçi siparişine dönüştürebilirsiniz.

 

Pazaryeri Tahsilat

Pazaryerlerinden gelen ödemelerinizi becerix ile sipariş bazlı eşleştirilerek kayıt altına alabilirsiniz

 

Komisyon-Kargo Faturası

Pazar yerlerinin kesmiş olduğu komisyon ve kargo faturaları da becerix ile gene sipariş bazlı olarak kayıt altına alabilir doğruluklarını teyit edebilirsiniz.

 

Pazaryeri Borç Alacak Ekstresi

Sevk edilen siparişlerin, kesilen komisyon faturalarının, kargo bedellerinin ve alınan ödemelerin tutarlarını becerix üzerinden pazaryeri bazında listeleyerek ilgili pazaryeri ile olan güncel bakiyenizi anlık olarak takip edebilirsiniz

 

Tazmin Faturası

Kargo firmalarının zarar verdiği ya da kaybettiği ürünleriniz için becerix üzerinden tazmin faturanızı kesebilirsiniz.